Hizmetlerimiz

Kartal Parkeci

parke

Laminat parke, lambiri parke

duvar-kagit

Duvar kağıtları

tadilat-dekorasyon

Tadilat, dekorasyon

Kartal’da hizmet veren firmamız laminant parke, lambiri parke satış ve montajını yapmaktadır. Kartal parkeci arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Parke ve laminatın başlıca farklılıkları nelerdir?

Parke ve laminat ürünlerinin her ikisi de eviniz için hoş, rahat ve sağlam bir döşeme oynayabilir. Bu ürünler ilk bakışta birbirlerine bakar, ancak eviniz için seçim yapmaya karar verirken birkaç dakikanızı ayırmanızı öneririz. Aşağıda, her iki ürün için de genel başlıklardaki nüansların bazılarına dikkat çekileceğiz.

Doğallık

Parke ve laminat arasındaki en büyük fark, parkenin% 100 ahşaptan yapılmasıdır. Laminat çeşitli katların bir ürünüdür. Buna elastik plakalar, sıkıştırılmış ahşap dokular, dokulu katman, üst koruyucu katman vs dahildir. Endişeler.

Dayanıklılık

Parke doğal ahşaptan oluştuğundan ağır nesneler ve kırıntılar için biraz dayanılmaz. Laminat bundan daha güçlüdür. Koruyucu üst tabakası yaralara ve çizilmelere karşı çok dirençlidir. Laminatların dayanıklılık açısından birkaç sınıfa ayrıldığı ve her sınıfın kendi kullanım alanı ve trafiğe sahip olduğu kaydedilmelidir. Suya karşı dayanıklılık açısından, her iki ürün ağaç köklü olduğu için zəifdir.Təbii ki, buraya döşəmən su ile ıslatılmış bezle silinmesi veya anı su dağılmaları ait değildir. Zemini olabildiğince kuru tutmanız yeterlidir.

Görünüş

Bu açıdan her iki ürün de kendine özgü güzelliğe sahiptir. Park% 100 ahşap olduğu için, doğal güzelliğiyle alanınız için imajı vazgeçilmezdir. Laminatlar, en son teknolojiyle ağaçların görüntülemesini en üst düzeye çıkarır. İlk bakışta bile, parke veya laminat seçmede zorluk çekebilirsiniz.

Fiyat

Parke ürünleri laminattan daha pahalıdır. Saf doğal ahşaptan geliyor. Yukarıdaki paragraflarda bahsedilen nüanslara uygun olarak, bütçenize uygun bir ürün seçebilirsiniz. Her iki durumda da kaybetmeyeceğinize eminiz!